Інформація щодо надання благодійної допомоги від АТ “Укргазвидобування” в Краснокутському районі

АТ «Укргазвидобування» впроваджує регіональний проєкт «Благодійна допомога громадам»

     Медичні заклади і громади Краснокутського району отримали благодійну допомогу в рамках масштабного регіонального проєкту АТ «Укргазвидобування» по підтримці українських громад в період загрози розповсюдження небезпечної вірусної інфекції.
     До КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради від АТ «Укргазвидобування» допомога надійшла вже не вперше: ще з початку запровадження карантинних заходів компанією було здійснено закупівлю лікарських засобів для надання медичної допомоги та лікування населення на випадок інфікування коронавірусною інфекцією COVID -19.

      Вчора, 22 квітня 2020 року, доставлено першу партію дезінфекторів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників (медичні маски, медичні рукавички, захисні окуляри з обтюраторами та станцію для дезінфекції медичних окулярів).
     Окрім КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради, допомогу отримало КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Краснокутської районної ради, зокрема амбулаторії загальної-практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерські пункти В’язівської, Колонтаївської, Мурафської, Рябоконівської сільських рад і Костянтинівської селищної ради.
     Благодійна допомога також була надана вищезазначеним чотирьом сільським та одній селищній раді, на території яких АТ «Укргазвидобування» веде свою господарську діяльність.
     З метою долучитися до спільної боротьби з пандемією АТ «Укргазвидобування» розпочало реалізацію великого регіонального проєкту «Благодійна допомога громадам», в рамках якого в 11 областях України центральні районні лікарні, місцеві амбулаторії та громади, на території яких працює підприємство, отримають допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту для медичних працівників та населення, дезінфекційні засоби, а також лікарські препарати і медичне обладнання для діагностики та лікування вірусних інфекцій і гострих респіраторних захворювань.

Залишити відповідь