Юрій Раїна – голова Краснокутської районної державної адміністрації


Сьогодні, 22 квітня, заступник голови Харківської облдержадміністрації Олександр Скакун представив Юрія Раїну, призначеного головою Краснокутської районної державної адміністрації Розпорядженням Президента України від 17 квітня 2020 року № 281/2020-рп.
Олександр Скакун побажав Юрію Івановичу успіхів у роботі та висловив впевненість у подальшому соціально-економічному розвитку району, акцентував увагу очільника райдержадміністрації на заходах, спрямованих на недопущення спалаху коронавірусу в районі.
Заступник голови ХОДА також подякував Олексію Белоцькому, який обіймав посаду голови райдержадміністрації з вересня 2017 року.
У свою чергу голова райдержадміністрації Юрій Раїна подякував за високу довіру, яку йому виявив Президент України Володимир Зеленський та керівництво облдержадміністрації, запевнив усіх у своїй рішимості щодо боротьби з розповсюдженням коронавірусної епідемії, баченні одним з принципових завдань – боротьбу з корупцією. Висловив впевненість у подальшому ефективному розвитку району, для чого готовий консолідувати зусилля органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості.

Залишити відповідь